TUANA-YAPI

KURUMSAL

FİRMA PROFİLİ
TUANA-YAPI

FİRMA PROFİLİ

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşaa etme misyonuyla kurulan BAYBERK bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Kurucuları İnşaat Mühendisleri Polat Bayuk ve Berk Bayuk liderliğinde faaliyet gösteren BAYBERK günümüzde, zor projeler denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir..

BAYBERK teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır


Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı BAYBERK ; inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.


Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen BAYBERK İnşaat A.Ş. gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.


BAYBERK

KALİTE YÖNETİMİ°

Sizlere her zaman en iyiyi sunabilmek için çalışıyoruz.


Standartlar ve Yönetmelikler

Sektördeki standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, iş tekniklerine ve yönetmeliklere uymak.

İstikrarlı Arge

İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini bir araya toplayarak, tüm projelerimize uygulamak.

Müşteri İhtiyaç ve Beklentileri

Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak.

İş Güvenlik Yönetmelikleri

En değerli iç kaynağı olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak.

Eğitim Hizmetleri

Eğitimli insan kalitesine önem vererek, çalışanlarına her seviyede gerekli eğitimi sunmak.

Sorumluluk

Yatırımlarınızı kendi yatırımlarımız gibi benimser ve kendimizi sorumlu hissederiz.

Çalışkanlık

Kendi alanımızda dünya standartlarında hizmet sağlayabilmek için çalışırız.

itina

Hiçbir detayın gözden kaçmadığından emin oluruz.


DEĞERLERİMİZ

Güvenmek ve Güvenilir Olmak

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde BAYBERK, her kademedeki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.

Çevreye Duyarlılık

Yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Bireye ve Topluma Saygı

İş süreçlerimizin her aşamasında çalışanlarımızın, pay sahiplerimizin, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin, beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer verir, inanç ve görüşlerine saygı duyarız
TUANA-YAPI